1 PIĘTRO - 174 m2 - naprzeciwko Galerii Odyseja

Lokal handlowy/usługowy na wynajem
6 000 PLN, Pow. 174 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
174 m2
Typ transakcji:
wynajem
Lokalizacja:
Brzesko , Ludwika Solskiego
Rok budowy:
2021
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
660722
Cena za m2:
34 PLN
Na wynajem jasny i przestronny lokal komercyjny, w nowym budynku - tuż obok Galerii Odyseja, przy ul. Solskiego w Brzesku, idealna lokalizacja! Pierwsze piętro - powierzchnia około 174 m2. Atrakcyjna cena 6 000 zł netto za miesiąc.

Główna sala to około 169 m2 - do dowolnego zagospodarowania! Możliwość podziału na mniejsze pomieszczenia - gabinety, biura... Ponadto toaleta i przedsionek. Klatka schodowa wspólna z drugą częścią budynku, szerokie schody oraz winda. Stan deweloperski.

W budynku prąd, gaz, wodociąg, kanalizacja, ogrzewanie i ciepła woda - piec gazowy dwufunkcyjny,  wentylacja mechaniczna, instalacja pod alarm, instalacja odgromowa. W lokalu instalacja przygotowana pod kaloryfery, stelaż geberit w toalecie, na podłodze wylewka przemysłowa.

Budynek z betonu i ceramiki, ocieplony styropianem, dach odwrócony. Wokół budynku parking z oświetleniem, wyłożony  kostką.

Czas najmu, szczegółowe warunki, kaucja - do ustalenia z właścicielem. 

Lokale z pozwoleniem na usługi medyczne, ale doskonale sprawdzą się również jako biura, gastronomia, działalność handlowa lub usługowa. 

Istnieje także możliwość wynajmu wszystkich trzech poziomów, około 510 m2.

Najemca nie płaci prowizji.


Nieprawidłowy adres E-mail