Jasień działka 81 arów z projektem osiedla pod WZ

Działka (Mieszkaniowa) na sprzedaż
590 000 PLN , Pow. 8 100 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
8 100 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Jasień , Sądecka
Numer oferty:
645496
Cena za m2:
73 PLN
Rezerwacja!

Na sprzedaż działka o powierzchni 81 arów, położona w Jasieniu, przy ul. Sądeckiej. Jedynie 2 km od centrum Brzeska, około 5 minut jazdy.

Właściciel posiada 2 projekty - 2 propozycje budowy osiedla domów, wykonane przez architekta, w celu uzyskania WZ. Wydano już warunki przyłączenia prądu, gazu i wodociągu na oba projekty.  Projekty zakładają odprowadzenie ścieków poprzez oczyszczalnie biologiczne, ewentualnie szambo. Prąd na działce. Gaz i wodociąg w najbliższym sąsiedztwie. 

Jeden z projektów zakłada budowę 8 domów wolnostojących, jednorodzinnych, parterowych, z poddaszami użytkowymi, powierzchnia zabudowy do 140 m2 na dom, każdy domek z własną działką. Drugi projekt zakłada budowę 15 domów jednorodzinnych, parterowych, z poddaszami użytkowymi, w zabudowie szeregowej (5 zespołów po 3 budynki), powierzchnia zabudowy do 100 m2 na każdy dom. Oba projekty przewidują pozostawienie sporej części jako teren zielony. 

Złożono wniosek o warunki zabudowy wg drugiego projektu, tj. na budowę domów w zabudowie szeregowej.

Działka usytuowana w spokojnej okolicy, między domami jednorodzinnymi i łąkami. Na końcu działki od strony północnej piękne wysokie drzewa i mały strumyk. Bardzo dobra lokalizacja, około 5 km od węzła autostrady A4 - dojazd do Krakowa to około 40 minut. 

Polecamy! Kupujący nie płaci prowizji.
Nieprawidłowy adres E-mail