Gosprzydowa - dom sprzedany w 6 tygodni!

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
470 000 PLN , Pow. 200 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
200 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
7
Lokalizacja:
Gosprzydowa
Rok budowy:
1990
Liczba kondygnacji:
3
Numer oferty:
236409
Powierzchnia działki:
1 300 m2
Cena za m2:
2 350 PLN
Dom sprzedany w 6 tygodni! 
Szukasz skutecznego pośrednika? 
Zapraszam! Na sprzedaż nieruchomość położona w centrum miejscowości Gosprzydowa, gmina Gnojnik - dom w bardzo dobrym stanie, budynek gospodarczy oraz 13 arów działki.


Adres Gosprzydowa 112, działka numer 562. Dojazd drogą asfaltową.

Dom pochodzi z około 1990 roku, jest zbudowany z podwójnego pustaka z przerwą dylatacyjną, budynek jest otynkowany, kryty blachą. Dach jest ocieplony wełną mineralną, poddasze wykończone regipsami. Pozostałe stropy betonowe. W całym domu okna PCV (wymienione około 8 lat temu). Stan techniczny budynku - bardzo dobry. Wewnątrz tynki, gładzie, na podłogach panele i płytki.


W domu prąd, siła, gaz, woda ze studni głębinowej, nowy piec węglowy (jeszcze niezamontowany), ogrzewanie podłogowe na jednym z poziomów (na 2 piętrze), ciepła woda z pieca gazowego, na działce szambo, kanalizacja gminna na działce od strony ulicy.

Dom posiada 2 duże balkony od strony południowej.

Pierwszy poziom to przyziemie / niski parter, są tu pomieszczenia mieszkalne: pokój, kuchnia, łazienka, korytarz - łącznie około 47 m2 powierzchni użytkowej - jest także kotłownia i klatka schodowa.
Kolejny poziom to 1 piętro: 2 sypialnie, 1 pomieszczenie będące kuchnią lub pokojem, łazienka,
korytarz, łącznie około 60 m2.
Kolejny poziom to 2 piętro po remoncie: 2 pokoje, kuchnia, łazienka, korytarz, ze względu na lekkie skosy powierzchnia użytkowa tego poziomu to około 55 m2.
Dodatkowa powierzchnia mieszkalna to pokój na poddaszu - około 20 m2.
Łącznie powierzchnia użytkowa budynku to około 182 m2 (plus kotłownia i klatka schodowa).

Na podwórku drewniany budynek gospodarczy w dobrym stanie, który pełni funkcję garażu. Utwardzony podjazd, chodniki z kostki.

Działka ma powierzchnię 13 arów. Gmina posiada uchwalony miejscowy plan zagospodarowania przestrzennego, którym objęta jest działka nr 562 w Gosprzydowej. Środkowa i zachodnia część działki (na których położony jest dom) leżą w terenach RM - zabudowy zagrodowej w gospodarstwach rolnych, hodowlanych, ogrodniczych, leśnych i rybackich. Wschodnia część działki (na której jest budynek gospodarczy) zachodzi na tereny UKS - usług sakralnych (ze względu na bliskie położenie kościoła). 

Atuty - dom jest zadbany, wiele rzeczy zostało wyremontowanych, zakupiono nowy piec, wymieniono
okna kilka lat temu. Układ domu pozwala na utworzenie 3 samodzielnych
mieszkań. Okolica jest cicha i spokojna, mnóstwo zieleni, bardzo ładne widoki. Jednocześnie jest to centrum miejscowości. W pobliżu szkoła, przedszkole, przystanek, sklep, boisko, plac zabaw, kościół. Do Brzeska około 13 km.

Zapraszamy do oglądania!
Nieprawidłowy adres E-mail