Brzesko - lokal dla Twojej firmy, stan idealny!

Biuro na wynajem
4 500 PLN , Pow. 136 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
136 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
6
Lokalizacja:
Brzesko , Wyzwolenia
Rok budowy:
1985
Piętro:
1 na 2
Numer oferty:
164676
Cena za m2:
33 PLN
Brzesko, ul. Wyzwolenia 8 - na wynajem lokal w stanie idealnym, 136 m2, bezpłatne 2 miejsca parkingowe.

Nieruchomość położona w centrum, zaledwie 400 m od rynku, 50 m od ul. Kościuszki. Lokal ma własne wejście od ulicy i mieści się na 1 piętrze oraz poddaszu (jest dwupoziomowy).

Pierwszy poziom składa się z otwartej przestrzeni z kominkiem (wyjścia na 2 balkony), z kuchni wraz z zabudową oraz AGD (zmywarka, kuchenka), pokoju do pracy z szafami w zabudowie, łazienki z wanną i prysznicem. Drugi poziom to przestronne poddasze (otwarta przestrzeń - można wydzielić pomieszczenia) oraz  łazienka z prysznicem.

Wnętrza są wykończone w wysokim standardzie, meble w zabudowie, szklane drzwi i schody, podłogi z drewna olejowanego oraz z płytek, bardzo ładne łazienki. Możliwość wyposażenia lokalu w klimatyzację, lodówkę itp. Budynek z podwójnej cegły, ocieplony styropianem, stropy lane, poddasze ocieplone wełną mineralną 20 cm. Okna PCV, dachowe - drewniane.

W lokalu prąd, gaz, wodociąg i kanalizacja miejskie, ogrzewanie piecem gazowym dwufunkcyjnym, ogrzewanie podłogowe w miejscach gdzie są płytki, dodatkowo ogrzewanie kominkiem (nawiewy do przestrzeni otwartej na 1 poziomie oraz na poddasze). Wszystkie media opomiarowane.

Lokal jest dostępny od ręki, czynsz 4500 zł, kaucja wysokości 2 czynszów. Długość najmu i szczegóły do ustalenia z właścicielem.  Zapraszam do oglądania. Najemca nie płaci prowizji.

Nieprawidłowy adres E-mail