Na wynajem biuro w Brzesku 18 m2

Biuro na wynajem
800 PLN , Pow. 18 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Komercyjny
Powierzchnia:
18 m2
Typ transakcji:
wynajem
Liczba pokoi:
1
Lokalizacja:
Brzesko , Adama Mickiewicza
Piętro:
2 na 2
Numer oferty:
617705
Cena za m2:
44 PLN
Do wynajęcia lokal nr 6, położony na poddaszu, w budynku w centrum Brzeska. Powierzchnia całkowita - około 18 m2, mierzone po podłodze. Dostęp do wc i pokoju socjalnego.

Ostatnie dostępne biuro pod tym adresem! 

Budynek po remoncie w 2019 r., nowa elewacja i dach. Obecnie trwa przygotowanie poddasza, gdzie wstawiono nowe okna dachowe, wykonano ocieplenie dachu, ścianki działowe. Wkrótce lokale będą wykończone tj. płytki na podłogach, ściany pomalowane na biało, kaloryfery, oświetlenie. Podobnie korytarze, wc oraz pomieszczenie socjalne.

Bardzo dobra lokalizacja - ul. Mickiewicza, tuż obok ronda. Przy posesji duży parking, cały wyłożony kostką. Teren ogrodzony i zamykany na noc, brama na pilota, monitoring.

W budynku m. in. klinika weterynaryjna, gabinet kosmetyczny, biuro nieruchomości, gabinety psychoterapii i wiele innych.

Czynsz 800 zł płatny z góry do 10 dnia miesiąca, kaucja do ustalenia. W cenie najmu wliczone jest sprzątanie korytarza, wc, części wspólnych.  Dodatkowo płatne ogrzewanie, prąd i woda -  w stawce miesięcznej 5 zł / m2 przez cały rok. W budynku światłowód.

Istnieje możliwość wynajmu innych lokali. Pozostałe warunki do ustalenia.
Polecamy - świetna lokalizacja, dobre warunki najmu, bezpłatny parking.

Najemca nie płaci prowizji!
Nieprawidłowy adres E-mail