Wiśniowa - widokowa działka budowlana 26 arów

Działka (Budowlana) na sprzedaż
231 000 PLN , Pow. 2 600 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Działka
Powierzchnia:
2 600 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Lokalizacja:
Wiśniowa
Numer oferty:
285636
Cena za m2:
89 PLN
Piękne widoki na góry, blisko las - a jednocześnie zaledwie 35 minut do granicy Krakowa!!! 

Na sprzedaż działka o powierzchni 26 arów, położona w miejscowości Wiśniowa, w spokojnej okolicy, pośród zieleni i nowych domów jednorodzinnych.

Działka nr 2949/3. Szerokość terenu około 36 metrów, kształt zbliżony do prostokąta, lekkie nachylenie w stronę zachodnią. Działka jest bardzo ładnie nasłoneczniona przez cały dzień, o każdej porze roku.

W miejscowym planie zagospodarowania przestrzennego całość działki to tereny MN - zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej z dopuszczeniem usług nieuciążliwych oraz zabudowy zagrodowej. Minimalna powierzchnia działek pod zabudowę w tych terenach to 8 arów, co oznacza, że w razie potrzeby działkę można jeszcze podzielić na dwie mniejsze. Główne zapisy planu dla tych terenów to: powierzchnia zabudowy maksymalnie do 50% powierzchni działki, maksymalna wysokość zabudowy 11,5 m, budynki o rzucie prostokąta lub rzucie złożonym z prostokątów, dopuszczenie ganków, werand i balkonów o innych kształtach, stosowanie jasnych barw elewacji bez kolorów jaskrawych, dachy symetryczne dwuspadowe lub wielospadowe od 20 do 50 stopni, dopuszczenie dachów jednospadowych i płaskich w części budynku, ciemna kolorystyka dachów, dopuszczenie lukarn i okien połaciowych. 

Dojazd drogą gminną asfaltową, ostatnie 60 metrów drogą polną na współwłasność (1/3 udziału w drodze, działka 2949/4). Przy drodze dojazdowej słup z prądem. Przy południowej oraz zachodniej granicy działki przebiega wodociąg gminny. Zaprojektowana kanalizacja gminna - w projekcie sieć przebiega drogą dojazdową w pobliżu działki. Światłowód w zasięgu.

Około 300 m do przystanku autobusowego. Do centrum miejscowości około 1,5 km (sklepy, szkoła, przedszkole, ośrodek zdrowia, apteka, salon fryzjerski, gabinet kosmetyczny, klinika stomatologiczna itp). Około 3 km do marketu Biedronka. W okolicy znajdują się sklepy ze wspaniałymi lokalnymi produktami (ręcznie robione sery, swojskie wędliny, wiejski chleb i wiele innych).

Wspaniałe miejsce na wycieczki piesze, dostępna duża ilość pobliskich szlaków, zaledwie 10 minut do stoku narciarskiego w Kasinie Wielkiej. Piękna okolica i czyste powietrze. Widok na okoliczne pagórki, lasy, dużo przestrzeni.

Kraków -  35 km, Wieliczka - 27 km, Myślenice - 17 km, Dobczyce - 12 km.

Polecamy i zapraszamy do oglądania. Kupując u nas nie płacisz prowizji.


Nieprawidłowy adres E-mail