Rajsko 3 - dom, stajnia, stodoła, garaż, 25 arów

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
149 000 PLN, Pow. 130 m2
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
130 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
3
Lokalizacja:
Rajsko
Rok budowy:
1960
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
452676
Powierzchnia działki:
2 500 m2
Cena za m2:
1146.15 PLN
Rezerwacja!

Na sprzedaż urokliwe stare gospodarstwo - dom, stajnia, stodoła, garaż oraz 25 arów działki (w całości budowlanej). Idealne miejsce na agroturystykę lub zamieszkanie w spokojnym miejscu.

1. Dom z ok. 1960 roku, murowany z cegły i pustaka (grube mury), strop drewniany, okna drewniane, stan do remontu, powierzchnia użytkowa około 75 m2. Dom składa się z 3 pokoi, kuchni, łazienki oraz szerokiej sieni.
2. Do domu przylega stajnia murowana z cegły, z tego samego roku. Powierzchnia około 55 m2. Stajnia idealnie nadaje się do adaptacji na pomieszczenia mieszkalne - łączy się z domem i posiada piękny strop łukowy.
3. Obok domu stodoła murowano-drewniana, z ok. 1980 roku, w dobrym stanie, pod częścią piwnica, powierzchnia około 200 m2.
4. Po drugiej stronie podwórka garaż murowany z pustaka,  z ok. 1990 roku, z dwiema bramami i dodatkowym pomieszczeniem, powierzchnia ok. 100 m2.

W domu prąd, siła, gaz, woda ze studni, na działce podpięte szambo, wodociąg gminny do podłączenia, ogrzewanie piecem kaflowym, możliwość ogrzewania gazowego.

Dom kryty eternitem - jednak gmina odbiera zdemontowany materiał, właściciel nie ponosi więc kosztów utylizacji. 

Działka nr 78 o powierzchni 25 arów, płaska, wymiary około 50 x 50 metrów, tereny zabudowy mieszkaniowej jednorodzinnej. Dojazd drogą gminną asfaltową.

Istnieje możliwość zakupu większej ilości działek w tej okolicy.

Lokalizacja Rajsko 3, gmina Szczurowa. 

Kilka minut drogi do szkoły i przedszkola (w Szczurowej i Strzelcach Wielkich). Blisko sklepy, urząd gminy, ośrodek zdrowia itp. Do Brzeska około 20 minut jazdy, do Krakowa około 50 minut.

Wokół pola, łąki i pojedyncze domy. Blisko rzeka Uszewka (jednak nie są to tereny ujęte w planie jako zalewowe). Wzdłuż rzeki ścieżka - świetne miejsce na spacery. Około 5 km do kompleksu leśnego w Rejonie Podlesie - Rudy Rysie, gdzie są wspaniałe ścieżki na wycieczki piesze i rowerowe.

Polecamy! Kupujący nie płaci prowizji!
Nieprawidłowy adres E-mail