Biadoliny Radłowskie - dom w centrum miejscowości

Dom (Wolnostojący) na sprzedaż
210 000 PLN , Pow. 70 m2
Drukuj ofertę
Drukuj ofertę
Typ nieruchomości:
Dom
Powierzchnia:
70 m2
Typ transakcji:
sprzedaż
Liczba pokoi:
4
Lokalizacja:
Biadoliny Radłowskie
Rok budowy:
1945
Liczba kondygnacji:
1
Numer oferty:
255988
Powierzchnia działki:
1 700 m2
Cena za m2:
3 000 PLN
Rezerwacja!


Dom położony na uboczu, wśród zieleni... - ale w centrum miejscowości... Czy to w ogóle możliwe? Tak :) Biadoliny Radłowskie 44. Dom wśród pięknych rozłożystych drzew, w zacisznym miejscu - jednocześnie około 150 m od sklepu, zespołu szkół, przedszkola, ośrodka zdrowia, przystanku autobusowego...

Bardzo dobra lokalizacja, zaledwie 15 minut jazdy do Brzeska, około 17 minut do węzła autostrady.

Dom na działce o powierzchni 17 arów, odsunięty od innych zabudowań. Działka płaska, częściowo ogrodzona. Brak miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego. Numer działki 918. Ma ona nieregularny kształt, wokół domu zbliżony do kwadratu. Dojazd drogą publiczną, asfaltową.

Budynek to około 70 m2 powierzchni całkowitej, około 54 m2 powierzchni użytkowej.

Parter to 3 pokoje (10 m2, 10 m2, 8 m2), dodatkowy 1 pokój z osobnym wejściem (9 m2), kuchnia (8 m2), łazienka (2 m2) i korytarz (7 m2),  garaż murowany przylegający do domu (16 m2). Nad parterem strych. Dodatkowo na działce blaszak. 

Na podłogach płytki oraz bardzo ładny parkiet. W domu drewniane drzwi, pomalowane na żółto, nadają wnętrzom bardzo ciepłego klimatu. Łazienka niewielka, z oknem i prysznicem. Stolarka okienna drewniana.

Dom pochodzi z około 1945 roku, jest murowano-drewniany, na dachu blacha, generalny remont był przeprowadzony około 2000 roku (podmurówka, ocieplenie, wymiana dachu i okien). 

W domu prąd, woda z wodociągu, ogrzewanie centralne na węgiel i drewno, możliwość podłączenia gazu (przebiega przez działkę), ciepła woda z bojlera na prąd, szambo na działce.

Bardzo ładny teren za domem, wysokie i rozłożyste drzewa, na końcu działki mała rzeczka, położona jednak dużo niżej. Wspaniałe miejsce do odpoczynku.

Założona księga wieczysta, jeden właściciel, brak obciążeń.

Więcej zdjęć na naszej stronie novido. pl

Zapraszamy do oglądania, kupujący nie płaci prowizji.


Nieprawidłowy adres E-mail